Oburzony Maradona

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu Argentyńczyk Diego Armando Maradona strzelił focha

legendy futboluByły sportowiec nie zgadza się na to by w serialu emitowanym przez włoską telewizję płatny, bezwzględny zabójca nosił ksywkę brzmiącą jak jego imię i nazwisko. Argentyńczyk zażądał 10 mln euro odszkodowania!

Adwokat reprezentujący Maradonę twierdzi, że serial kodowanej telewizji Sky godzi w jego dobre imię a także wyrządza szkody jego wizerunkowi. Strona chce by stacja wstrzymała emisję serialu a także wypłaciła 10 milionów euro na cele charytatywne. 12- odcinkowy serial, którego premiera planowo ma odbyć się marcu opowiada historię neapolitańskiej mafii - camorry.

Diego Armando Maradona uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy w historii. Z reprezentacją kraju zdobył w 1986 mistrzostwo świata. W karierze klubowej największe triumfy święcił w... Napoli, z którym to wywalczył Puchar UEFA oraz dwa mistrzostwa Włoch. Po zakończeniu kariery popadł w alkoholizm a także zaprzyjaźnił się z narkotykami efektem czego było kilka wypraw na odwyk.Dodał(a): Johny B. Poniedziałek 03.02.2014