Najszybszy piłkarz świata

Nie wiemy czy to siła nóg, natura czy może mała przepustnica zamontowana gdzieś w ciele Arjena Robbena sprawia, że jest on najszybszym piłkarzem świata

Pamiętasz piątkowy mecz Holendrów z Hiszpanami, kiedy to „Oranje” rozbili w pył obrońców tytułu. To teraz przypomnij sobie niesamowitą akcję piłkarza Bayernu Monachium Arjena Robbena tę, w której strzelił ostatnią bramkę meczu pogrążając Hiszpanów.

Podczas tej niesamowitej „szarży” piłkarzowi zmierzono prędkość … 37 km/h! Hiszpańskim obrońcom nie pozostało nic innego jak oglądać plecy piłkarza. Nie zdążyli go nawet ... sfaulować. Robben po prostu ich ośmieszył.

Dotychczas za najszybszego piłkarza świata uznawano Anglika Theo Walcotta. W minionym roku gonił za gałą z prędkością 35,7 km/h. Po sezonie do klubu z Monachium dołączy nasz Robert Lewandowski. Kto wie czy wraz z Holendrem nie stworzą zabójczego duetu, który rozmontuje każdą defensywę.
Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.

Dodał(a): Johny B. Poniedziałek 16.06.2014