Najman - Sosnowski!

Tydzień bez Najmana tygodniem straconym. Marcin Najman znów dał o sobie znać. Oczywiście w swoim stylu...
Albert Sosnowski


Po rozpaczliwym telefonie do Przemysława Salety w celu stoczenia trzeciej walki (dwie wcześniejsze Najman przegrał z kretesem) myśleliśmy, że przez jakiś czas nie będziemy widzieć ani słyszeć – „profesora autopromocji” jak to określił go Juras. Niestety, byliśmy w wielkim błędzie!

Podczas nagrywania programu Fun Raport w telewizji Orange Sport doszło do kłótni pomiędzy nim a byłym Mistrzem Europy Albertem Sosnowskim. Kłótnię oczywiście sprowokował mieszkaniec Częstochowy. Poszło o udział w popularnym reality show Big Brother w którym obaj panowie mieli okazję uczestniczyć.  

Były Mistrz Europy i pretendent do tytułu mistrza świata (porażka z Witalijem Kliczką) wyszedł ze studia. Wygląda na to, że Marcin Najman szuka rywala na kolejną walkę. Wątpliwe jest to, aby ktoś poważny jeszcze wyszedł z nim do ringu.

Marcin Najman to jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu zawodowego! W swojej bogatej karierze stoczył 17 walk. Wygrał 13 w tym 9 przed czasem. Przez pięć lat był niepokonany! Pal licho, że w tym okresie walczył z rywalami o rekordach 2-30, 2-27 czy 0-8. Przez pięć lat siał postrach na zawodowych ringach! Z braku rywali przeszedł do MMA. Gdzie co walka to ciężki łomot! Pudzian, Saleta, któremu to jak sam twierdzi i co gorsza w to wierzy spuścił łomot życia, by się chwilę potem poddać ... Wszyscy poznali się na jego nieprzeciętnych umiejętnościach! Z Saletą doszło nawet do rewanżu. Marcin dał nawet fory Salecie i walka odbyła się w k-1. Tzn. zanim zaczęła to się skończyła, bo El testosteron złamał nogę. 

Ciężkie jest życie "fightera" ...www. Broń się przed zagrożeniem! Najtańszy sprzęt do samoobrony!

Dodał(a): hugo Poniedziałek 10.09.2012