Skóra muśnięta słońcem

Mimo, że lato w Polsce nie dopisuje, dużo osób wybiera południe, gdzie od słońca nie uciekniesz. Dla amatorów plażowania i opalenizny, przygotowaliśmy kilka najlepszych kosmetyków do opalania.
kosmetyki

Wiadomo, że skóra brązowa wygląda korzystnie, ale warto wiedzieć, że należy opalać się bezpiecznie i nie należy przesadzać. Kosmetyki do opalania to rzecz konieczna:

1.    Avene Sun, Low Protection Spray SPF 10 (Spray z niską ochroną przeciwsłoneczną) – produkt hipoalergiczny, o bardzo wysokiej jakości. Lekka emulsja. Nie uczula.
2.    Avene, Cleanance Solaire, SPF 40 (Krem do skóry wrażliwej tłustej lub trądzikowej - wysoka ochrona) – formuła oparta na bazie nowatorskiego systemu filtrów przeciwsłonecznych. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i UVB.
3.    Avon, Bronze Sun Protection, Sun Lotion Moisturising SPF 10 (Ochronne mleczko do opalania) – niska ochrona przeciwsłoneczna. Chroni równowagę wodną skóry. Zawarty w nim aloes i witamina E zmiękczają i wygładzają skórę.
4.    Bielenda, Bikini Bioeco, Mleczko do opalania 25SPF - średnia ochrona – wodoodporne mleczko na bazie roślin certyfikowanych ekologicznych bioupraw. Chroni przed poparzeniami słonecznymi i fotostarzeniem. Przeciwdziała powstawaniu zmarszczek i przebarwień.
5.    Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 40 / UVA 26 (Krem ochronny do skry trądzikowej - wysoka ochrona) – silna ochrona do skóry trądzikowej. Zabezpiecza przed zmianami w obrębie DNA. Konsystencja nietłusta i bezbarwna. Szybko się wchłania. Matuje przetłuszczające się partie twarzy.

Dodał(a): Marta śliwińska Sobota 19.02.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
wronskib (2011-12-03 10:26:34)
jak co roku jeżdżę na południe Europy i zawsze mam ze sobą ochronę - nie lubię opalonej skóry Zgłoś naruszenie
aju86 (2011-10-09 00:59:45)
nie kazdy ma takie szczescie ;) Zgłoś naruszenie
T_W_I_N_1 (2011-09-02 13:56:52)
mojej żonie i synowi dużo nie potrzeba :) zajefajną mają karnację Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)