Naga pogodynka

Jak można celebrować wyjazd swojej ukochanej reprezentacji na mundial? Jedni piją w trupa, drudzy drą gębę, a francuska pogodynka obiecała nago zaprezentować pogodę

pogodynka na wizjiPrzede meczem rewanżowym z Ukrainą nad Sekwaną mało kto był optymistą. Trójkolorowi w pierwszym meczu zagrali jak nasza kadra ze Słowacją i dostali dwójkę w plecy. Nikt nie wierzył w to, że będą w stanie odrobić wynik. Ku pokrzepieniu serc francuska seksowna pogodynka Doria Tillier zapowiedziała, że jak awansują na mundial stanie przed kamerą nago i tak zaprezentuje pogodę.
Piłkarze tak chcieli zobaczyć ją w pełnej krasie, że dali z siebie wszystko, orżnęli Ukraińców i już bukują bilety do Brazylii.

belka_zobacz-galerie.jpg

Atrakcyjna pogodynka ze stacji Canal + musi teraz pokazać swoje wdzięki. Wszak wiarygodność to w tym fachu podstawa. Temperatura i słupki niektórym z pewnością skoczą...

Czekamy z niecierpliwością!


Ps. Nasi piłkarze mundial obejrzą z domu co nie przeszkodziło Dorocie Gardias się dla nas rozebrać. Klikając w belkę powyżej trafisz do galerii z naszą wiecznie uśmiechniętą pogodynką.
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Czwartek 21.11.2013