MMA w stringach

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym wydaniu MMA, ale nasza fascynacja tematem nie wygasła, a nowe materiały wideo tylko wzmacniają w nas wiarę, że kobiety znalazły dla siebie pole do wyładowania agresji w sposób rozrywkowy.
mma kobiece
Federacja Lingerie Fighting Championships powstała na fali wielkiej mody na MMA a w szczególności na kobiece wydanie tego sportu. Jeżeli jednak chcesz zobaczyć naprawdę wysoki poziom sportowy kobiecego MMA, to poczekaj na gale UFC, gdzie możesz kibicować choćby naszej mistrzyni Joannie Jędrzejczyk i w jej wykonaniu jest to naprawdę sztuka walki.

W opcji bieliźnianej są to sztuki okładające się według zasad, które nie zawsze obowiązują, zwłaszcza kiedy zawodniczkom włączy się tryb agresji zdradzonej kochanki. 

Masz w domu spokojną, inteligentną i kobiecą dziewczynę, a czasami fantazjujesz o ostrych laskach? Zobacz, jak okładają się w oktagonie zawodniczki Lingerie Fighting Championships i potulnie wrócisz w ramiona swojej kobiety, bo jedna rzecz to oglądać, a druga mieć klatkę we własnym domu.I uwaga w każdej kobiecie drzemie nieposkromiona złośnica, także jeżeli Twoja partnerka złapie Cię na oglądaniu tego widowiska, to tłumacz to potrzebą zapoznania się z modowymi trendami bieliźniarskimi, a nie kibicowaniem agresywnym dziewczynom, bo możesz niechcący włączyć tryb sportowej rywalizacji i w łóżku za jakiś czas zostaniesz zaskoczony dźwignią w momencie, kiedy chciałbyś już odwrócić się zasnąć.


Dodał(a): Roman Mocarz Poniedziałek 28.12.2015