Mia Khalifa pociesza Lorisa Kariusa po finale Ligi Mistrzów

Jedna z naszych ulubionych aktorek (bez podziału na konkretne gatunki filmowe) postanowiła pocieszyć Lorisa Kariusa po jego fatalnym występie w finale Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt.

miiia.jpg

Po tegorocznym finale Ligi Mistrzów media na całym świecie skupiają się na trzech głównych aspektach tego widowiska. Pierwszym jest bez wątpienia trzeci z rzędu triumf Realu Madryt, a więc wydarzenie bezprecedensowe, które bardzo trudno będzie powtórzyć. Drugi to starcie Sergio Ramosa z Mohamedem Salahem, skutkujące kontuzją tego drugiego. Trzecie to fatalna postawa bramkarza Liverpoolu Lorisa Kariusa – niemiecki golkiper najpierw podarował bramkę Karimowi Benzemie, a później źle interweniował przy strzale z dystansu Garetha Bale’a, dzięki czemu Real zwyciężył 3:1. Załamany Karius przeprosił fanów za swoją postawę. Przyznał, że po nieszczęsnym finale nie był w stanie zasnąć i dodał, że zrobiłby wszystko, aby móc cofnąć czas. 

Zrzut ekranu 2018-05-28 o 12.35.50.jpg
Znaleźli się oczywiście kibice, którzy w niewybrednych słowach skrytykowali bramkarza „The Reds”, ale nie zabrakło również fanów, którzy postanowili dodać mu otuchy po wspomnianym występie. Przedstawicielką drugiej z tych kategorii okazała się być doskonale znana w pewnych kręgach aktorka Mia Khalifa, która na swoim Instagramie udzieliła Kariusowi wsparcia, jednocześnie uderzając w Sergio Ramosa.

Keep smiling. Mistakes are human nature ♥️ #FuckYouRamos @lorisk21

Post udostępniony przez Mia K. (@miakhalifa)


">„Nie przestawaj się uśmiechać. Błędy są wpisane w ludzką naturę. #FuckYouRamos”

Sergio Ramos nie tylko spowodował kontuzję Mohameda Salaha, ale również uderzył łokciem w twarz Lorisa Kariusa. W obu przypadkach sędzia nie zdecydował się na ukraranie Hiszpana chociażby żółtą kartką.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/miakhalifa/ Poniedziałek 28.05.2018