Męska Strefa Chilloutu na Narodowym

Wszystkich fanów czarnego sportu zapraszamy do Strefy Kibica na błoniach Stadionu Narodowego w dniu Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - 18 kwietnia już od godziny 12:00!
Speedway Grand Prix
Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - 1. z 12 rund Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu 2015. Największe zawody żużlowe w historii cyklu SGP, po raz pierwszy w Warszawie!

W Monster Energy Zone będziecie mieli okazję zdobyć autografy sportowców wspieranych przez Monster Energy - żużlowców Grega Hancocka, Taia Woffindena, Chrisa Holdera oraz kaskadera i kierowcy rajdowego Guerlaina Chicherita, spotkać się z Monster Girls i zrobić z nimi zdjęcie. Na szczęśliwców czekać będą również Monsterowe gadżety ;) Wszystko to podczas RIG RIOT, które rozpocznie się o godzinie 16:00. Pamiętajcie żeby wpaść właśnie wtedy do Monster Energy Zone!

Wiele atrakcji szykuje też dla Was LOTTO. Będziecie mieli okazję spotkać sportowców Szkoły Mistrzów LOTTO (strefę odwiedzą: Martin Kaczmarski, Robin Szustkowski, Bartek Marszałek i Waldemar Marszałek) oraz Tomasza Golloba! Spotkania ze sportowcami to nie wszystko będziecie mogli z bliska zobaczyć ich pojazdy: samochody rajdowe, dakarową ciężarówkę czy bolid F1H2O. Będą też na Was czekały symulatory jazdy, gadżety, quizy z nagrodami i inne atrakcje.

Do Męskiej Strefy Chilloutu, którą znajdziecie tuż obok Monster Energy Zone, zapraszają najbardziej męskie magazyny w Polsce: CKM, Playboy i Esquire. W strefie będzie mogli poznać ekspertów i kulisy powstawania magazynów, zagrać na konsolach PlayStation oraz zrobić sobie zdjęcie z dziewczynami CKM i króliczkiem Playboy`a!

Dodał(a): CKM.PL Piątek 17.04.2015