Mariusz Wach wraca na ring!

Wiele wskazuje na to, że jeden z naszych najlepszych bokserów wagi ciężkiej wkrótce stanie do kolejnej poważnej walki
Władimir Kliczko i Mariusz Wach


Mowa o polskim olbrzymie czyli Mariuszu Wachu, który jako jeden z nielicznych pięściarzy świata wytrzymał pełen dystans z najlepszym zawodnikiem królewskiej kategorii wagowej Władimirem Kliczką. Kilka miesięcy temu zawodnikowi z Krakowa skończyła się kara za niedozwolone środki, które wykryto w jego organizmie po walce z Ukraińcem.

belka_zobacz-galerie.jpg

Po szczerej rozmowie ze swoim promotorem Mariuszem Kołodziejem, Wach chce znowu walczyć. Jak poinformował mieszkający za Oceanem Kołodziej walki z naszym olbrzymem chce czołowy zawodnik wagi ciężkiej, niedawno przymierzany do Tomasza Adamka Amerykanin Bryant Jennings. Starcie obu pięściarzy jest wielce prawdopodobne. Wiele wskazuje na to, że dojdzie do niego 18 stycznia w Montrealu, a pokazywać je będzie na żywo stacja HBO. Walka z Amerykaninem to dla "waszki" powrót do boksu po ponad rocznej przerwie.

Wedle wcześniejszych zapowiedzi Polak miał wrócić na ring 22 grudnia w Radomiu. Jednak w tej sytuacji  występ ten wydaje się nierealny.Dodał(a): Ostatni Mohikanin Poniedziałek 25.11.2013