Kolejna walka Hallmana w UFC

Wieczorem kolejna walka Polaka w najlepszej federacji świata czyli UFC. Łatwo nie będzie, ale wierzymy, że nasz zawodnik da radę! War Hallman!
Piotr Hallmann


Dzisiaj w Manchesterze swoją drugą walkę w UFC stoczy Piotr Hallman (14-1, 7 KO’s). Rywalem Płetwala będzie Amerykanin Al Iaquinta (6-2, 3 KO’s). Pierwotnie oponentem zawodnika ze Stanów Zjednoczonych miał być Anthony Niokuanim który doznał poważnej kontuzji. W jego zastępstwo zaproponowano polskiego zawodnika.

belka_zobacz-galerie.jpg

Na zakontraktowanie Płetwala wpływ miała jego pierwsza rewelacyjna walka w najsilniejszej organizacji MMA na świecie. Podczas debiutu walczący z Trinaldo Hallman był na skraju nokautu, w pierwszej rundzie spadały na niego potężne middle-kicki. Polak kryzys przetrwał i poddał rywala kimurą, za co dostał gratyfikację finansową (50 tys. dolarów) bowiem uznano to za poddanie wieczoru. Debiut - marzenie miał miejsce 4 września w Belo Horizonte.

Jeśli chcesz zobaczyć walkę musisz włączyć telewizor i ustawić kanał Orange Sport. Transmisja od 17-15. Będzie się działo, oj będzie!
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Piątek 25.10.2013