Kibice przebadali wykrywaczem kłamstw kapitana swojej drużyny

Kibice oskarżali byłego kapitana Górnika Zabrze o obstawianie wyników meczów, przez co piłkarz nie dawał z siebie wszystkiego podczas spotkań. W związku z tym Adam Danch poddał się badaniu wykrywaczem kłamstw.
pilka.jpg

Po przegranym meczu z MKS Kluczbork i rozwiązania kontraktu z Adamem Danchem, kibice Górnika Zabrze nabrali podejrzeń, że piłkarz i jego bliscy obstawiali wyniki spotkań, przez co sportowiec słabo grał. Zainteresowany miał dość oczerniających plotek na swój temat. Postanowił więc dobrowolnie poddać się badaniu wykrywaczem kłamstw.

Za wyjazd piłkarza do Katowic i samo badanie zapłaciła Torcida, czyli nieformalne stowarzyszenie kibiców Górnika Zabrze. Oni też ułożyli pytania, jakie zostały zadane sportowcowi. Po wszystkim na Facebooku umieszczono oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że:
W wyniku podjętych działań, informujemy że posiadamy dowód na to iż Adam Danch, nie brał udziału, nie podawał wyników, nie przekazywał nikomu pieniędzy ani nie sprzedał meczu, w celu osiągnięcia korzyści w zakładach bukmacherskich.

Informacyjnie! Z racji wielu niedomówień i nieprzychylnych komentarzy pod postami o zmianie klubu przez Adama Dancha,...

Opublikowany przez Torcida Górnik na 19 czerwca 2017


Według zapewnień Dancha między nim i większością kibiców już wszystko w porządku, chociaż wciąż pojawiają się osoby, które go oczerniają. Cała sytuacja wydaje się bardzo absurdalna. Skoro jednak doszło już do badania wariografem, pozostaje tylko jedno pytanie. Do czego następnym razem posuną się podejrzliwi sportu?

ZOBACZ GALERIĘ PIĘKNEJ KIBICKI

Dodał(a): Mateusz Olch Środa 21.06.2017