Jeśli będzie ubrana zbyt seksownie, to przerwą transmisję z losowania grup MŚ

Takie problemy tylko w krajach Arabskich. Irańscy kibice zaapelowali do prezenterki rosyjskiej telewizji, by ta na losowanie grup mistrzostw świata założyła mniej seksowną sukienkę.

W piątek 1 grudnia odbędzie się losowanie grup do Mundialu 2018 w Rosji, na które czekają kibice piłkarscy z całego świata i którego za nic w świecie nie chcą przegapić. Tymczasem może tak się stać w Iranie i to nie z winy samych kibiców, a restrykcyjnego prawa obowiązującego w tym kraju.

Losowanie grup poprowadzi bowiem angielski piłkarz Gary Lineker oraz rosyjska prezenterka Maria Komandnaja i to właśnie ona, a raczej jej ubiór na gali, jest głównym problemem dla irańskich kibiców. Gdy bowiem dziennikarka założy na siebie zbyt skąpą kieckę, wówczas transmisja z gali w stacji IRIB (irańska telewizja państwowa) zostanie przerwana. Oczywiście dlatego, że oglądanie zbyt dużej ilości odkrytego ciała kobiecego jest wbrew irańskiemu prawu.

Kibice z tego kraju mają więc uzasadnione obawy, że nie dowiedzą się na żywo, z kim w grupie będzie grać ich reprezentacja. Dlatego postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęli masowo pisać wiadomości do Komandnaji o to, by ubrała się możliwie najskromniej. Dziennikarka zaskoczona taką ilością próśb obiecała, że postara się zrobić co w jej mocy, żeby Irańczycy mogli obejrzeć transmisję, jednak jej strój wybiera FIFA, więc niestety ma w tej kwestii niewiele do gadania.

Ciekawe, czy w takim razie Rosjanka założy na siebie hidżab albo burkę.

ZOBACZCIE TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ ROSJANKI:
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/komandnaya/ Środa 29.11.2017