Jak zostać pilotem drona?

SWATCH ogłasza kwalifikacje do Ligii Dronów Wyścigowych

ckm.jpg


Po udanej tegorocznej współpracy z Drone Racing League (DLR), czyli ligą dronów wyścigowych, Swatch ma przyjemność poinformować o kwalifikacjach Swatch DRL Tryouts 2018, które mają na celu wyłonić kolejnego doskonałego pilota dronów. Aspirujący piloci, którzy chcą rywalizować w sezonie 2018 w rozgrywkach Allianz World Championship z kontraktem opiewającym na kwotę 75 000 $, mogą pobrać symulator i już dziś wziąć udział w kwalifikacjach.

Choć drony kojarzą się z robieniem drogich zdjęć i zrewolucjonizowanym sposobem dostaw, technologia ta zapewnia także ekscytujące doznania sportowe. Liga DRL łączy świat realny z cyfrowym i w niespotykany dotychczas sposób oferuje możliwość wyścigów w internecie i na żywo. W przeciwieństwie do tradycyjnych sportów tym razem każdy, kto ma komputer może z powodzeniem zostać pilotem DLR.

– Po pierwszej współpracy z organizatorami profesjonalnych wyścigów dronów podczas tegorocznych mistrzostw świata DLR, mamy przyjemność zostać głównym partnerem kwalifikacji Swatch DRL Tryouts – mówi Nick Hayek, CEO Swatch Group. – Ten nowy i wyjątkowy e-sport zapewnia ekscytujące środowisko, w którym każdym ma szansę uczestniczyć.

Kwalifikacje potrwają do 15 stycznia, a po nich odbędzie się transmitowany na żywo turniej e-sportowy. 3 lutego 2018 r. 24 graczy z najlepszymi łącznymi wynikami z wszystkich pięciu poziomów weźmie udział w turnieju e-sportowym, również nadawanym na żywo. Poza nagrodą pieniężną zwycięzca będzie się ścigał jako oficjalny pilot Swatch 2018.

Link do pobrania symulatora i uczestnictwa w kalifikacjach Swatch DRL Tryouts: www.thedroneracingleague.com/simulator/


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 08.12.2017