Jak za darmo wbić się na galę Mayweathera i McGregora?

Wydrukował przepustki i dostał się za kulisy konferencji promującej walkę Mayweathera z McGregorem. YouTuber pokazuje jak łatwo można dotrzeć do swoich idoli.
may.jpg

To zadziwiające ile można osiągnąć, jeśli ma się odrobinę pewności siebie i dobrą drukarkę. Ten gość na przykład nie potrzebował nic więcej, aby dostać się za kulisy gali promującej walkę Mayweather vs McGregor, która miała miejsce w piątek 14 lipca 2017 roku w SSE Arena w Londynie. Wszystko zostało udokumentowane na filmiku.

Vloger znany pod pseudonimem Zac Alsop najpierw pogrzebał w mediach społecznościowych i znalazł konto kierowcy Mayweeathera, gdzie zamieszczone było zdjęcie przepustek. Następnie przy użyciu programu graficznego zrekonstruował plakietki, wydrukował je i zalaminował. Załozył garnitur i wślizgnął się na wydarzenie przechodząc obok ochrony wraz z ekipą Floyda.
Sneaking backstage at the McGregor Vs. Mayweather Press Confer...

How did he get away with this? 😱

Opublikowany przez Viral Thread na 18 lipca 2017

Kiedy rozpoczynało się wydarzenie, youtuber stał bardzo blisko McGregora. Nie odstępował sportowca na krok i w ten sposób pojechał z jego ekipą do hotelu, gdzie odbywała się ekskluzywna część konferencji tylko dla prasy.

Tym samym vloger pokazał jak łatwo można dostać się za kulisy wielkich gal. Ty na szczęście nie musisz się nigdzie włamywać w ten sposób, aby zobaczyć jedną z seksowniejszych ring girl:
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Czwartek 27.07.2017