Jak przespać się z Rosjanką – radzi mundialowy przewodnik Argentyńczyków

Przedstawiciele Argentyńskiej Federacji Piłkarskiej (AFA) chyba uważają, że niektórzy jadą na mundial do Rosji strzelać gole nie tylko na boisku.
iStock-923627090.jpg

Ogólnie cenimy sobie pragmatyczne podejście do wielu spraw, ale AFA chyba trochę przesadziła. Federacja ostatnio zorganizowała specjalne spotkanie, podczas którego argentyńscy przedstawiciele (z mediów, z samej organizacji itp.) otrzymali skrótowe przewodniki przybliżające im ten odległy kraj, jakim jest Rosja.

Wśród opisów kultury i języka naszych wschodnich sąsiadów znalazł się też podpunkt zatytułowany wprost: „Co zrobić, aby mieć szanse u Rosjanek?”. Rozdział zawiera 8 wskazówek, dzięki którym Argentyńczycy z łatwością będą w stanie uwieść piękne kobiety z kraju-organizatora mundialu.

Screenshot-2018-5-17 Roberto Martínez on Twitter.jpg

Porady są następujące: „Wielu mężczyzn chce tylko wylądować z Rosjanką w łóżku. Może one też by chciały, ale chcą poczuć się ważne i wyjątkowe", „Bądź czysty, elegancki, roztaczaj woń, nie przynudzaj”, „Nie próbuj zaimponować Rosjance w zły sposób”, „Bądź selektywny, trudny do zdobycia”, „Rosjanki nienawidzą nudziarzy” , „Nie zadawaj typowych pytań, bądź oryginalny, z reguły Rosjanki lubią dowiadywać się czegoś o tobie, więc daj im te informacje”, „Pamiętaj, wiele dziewczyn nie będzie wiedziało nic o twoim kraju, więc masz przewagę nad tamtejszymi mężczyznami, dla Rosjanek będziesz nowością i odmianą”. I inne tego typu banialuki.

Gdy sprawa zrobiła się głośna w sieci, przewodniki odebrano uczestnikom, po czym wręczono je im ponownie – już bez wyżej wymienionych rozdziałów. Potem okazało się, że powyższe porady skopiowano z bloga i wyjęto z kontekstu.

TEJ ROSJANKI NIE PODERWIECIE, ALE MOŻECIE SOBIE POPATRZEĆ ;)Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Czwartek 17.05.2018