Impreza w Trójmieście – nie tylko na lądzie!

Szybko wdzierająca się na nasze ulice wiosenna aura sprawia, że powoli planujemy już letnie atrakcje. W oczekiwaniu na wakacje przypominamy sobie ubiegłoroczne wypady do Trójmiasta, zastanawiając się, czym Pomorze zaskoczy nas w tym roku.
Premium Yachting
A może tym razem warto wybrać się nie tylko NAD morze, ale również NA Bałtyk? Oferta ekskluzywnych rejsów Premium Yachting to okazja by zasmakować jednego z najbardziej elitarnych sportów, a swoim gościom zafundować niezapomniane przeżycia, które jeszcze nie raz będą wspominać w klubach na Monciaku.

Luksus na wodzie
art3.jpg
Tych, którym żeglarstwo kojarzy się z mazurską omegą, wnętrza luksusowych jachtów Sun Odyssey 43 DS na pewno bardzo zaskoczą. Komfort i funkcjonalność wyposażenia jakie oferują, spokojnie mogą konkurować z niejednym trójmiejskim hotelem. Gwarantując jednocześnie, że każdy z uczestników rejsu będzie czuł się bezpiecznie i  wyjątkowo.

Jeden jacht wiele możliwości
art1.jpg
Rejs po Zatoce Gdańskiej to świetna okazja by zaimponować ukochanej oraz wymarzony sposób na wyjątkowe, niepowtarzalne zaręczyny. Ci, którzy ten krok mają już za sobą, mogą na pokład Premium Yachting zabrać przyjaciół np. w ostatnią kawalerską podróż.  

ZOBACZ
: www.PremiumYachting.pl

Dodał(a): CKM.PL Środa 02.04.2014