Niezbędnik hokeisty

Niebawem rozpocznie się sezon na łyżwy? Udaj się już dziś na zakupy.

hokej


BUTY KEEN PYRENEES BOOT

Po hokejowym meczu lub treningu wróć do domu w tych luksusowym butach trekkingowych z wodoodporną i oddychającą membraną Keen Dry oraz systemem podparcia pięty S3 zapobiegającym skręceniu kostki.
CENA: 599 ZŁ

LATARKA FENIX TK40
Jeśli kask Easton jednak twoich zębów nie uchroni, w odnalezieniu ich na lodzie pomoże ci latarka o ultrawysokiej sile światła (do 630 lumenów). Na osiem baterii 1,5V AA, maksymalny czas świecenia: 150 godzin.
CENA: 745 ZŁ

KASK EASTON STEALTH S9

Wyłożony od środka dwuwarstwową gąbką dającą ochronę i wygodę, z regulacją wielkości kasku jedną śrubą i ochroną na uszy. Ma certyfikaty CSA/HECC/CE. Wersję combo uzupełnia kratka S9, która ochroni ci zęby.
CENA: OK. 360 ZŁ

SPODNIE NIKE BAUER XV LITE
Profesjonalne spodnie hokejowe z osłoną ud, trzyczęściową ochroną krocza i nerek oraz systemem chroniącym kręgosłup. Wewnątrz wyłożone przeciwbakteryjnym materiałem ułatwiającym zachowanie higieny.
CENA: OK. 200 ZŁ

NARAMIENNIK RBK 9K

System ochronny w osłonach ramienia absorbuje uderzenia krążka z dala od stawu. Wkładki polietylenowe zwiększają ochronę obojczyka i mostka. Kanały wentylacyjne wyprowadzają pot na zewnątrz.
CENA: OK. 280 ZŁ

ŁYŻWY CCM VECTOR V10

Profesjonalne łyżwy hokejowe firmy CCM zaopatrującej zawodników NHL. Wygodne, dobrze usztywnione, mają świetne ostrza PROformance Profile Stainless i nowatorski system F–I–T– z klamrami przytrzymującymi.
CENA: OK. 700 ZŁ


Dodał(a): ckm Środa 12.10.2011