Gołota cięższy od Salety

Dzień przed walką bokserzy zachowują się jak panienki. Stają na wagę i pokazują światu swoje klateczki ...
Gołota Saleta waga

Tak było i tym razem. Jeśli wierzyć wadze to Andrzej Gołota jest o 5 kg cięższy od Przemysława Salety. Na oficjalnej ceremonii ważenia obyło się bez zgrzytów, ucieczek i ciosów poniżej pasa. Główni bohaterowie jutrzejszej gali pokazali muskulaturę, jakiej na pewno nie masz. Popatrzyli sobie w oczy i żeby było zabawnie strzelili  po ...  żółwiku.

Kiedy jako pierwszy na wadze stanął "Chemek" ta pokazała 104,9 kg. Potem  pojawił się ten, na cześć którego powstały piosenki, słynny "Foul Pole" czyli największy bokser w historii Polski Andrzej Gołota. Kiedy trochę speszony stał na wadze wskazówka wskazywała się na 110,1 kg!

Dzisiaj było spokojnie, żeby nie napisać "słitaśnie". Jutro tak już nie będzie, bo zarówno jeden jak i drugi zapowiadają zwycięstwo.
Dodał(a): Maniak Piątek 22.02.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Greguar (2013-02-23 17:43:16)
zobaczymy widowisko czy nie ciekawe Zgłoś naruszenie
sliwairl (2013-02-23 11:29:55)
Jak dla mnie ta walka,to szukanie pieniedzy i dazenie do "slawy",zeby nie powiedziec "zart". Juz dawno powinni odejsc z honorem na "emeryturke":).Saleta zdobyl wszystko w Kickboxingu,nie wiem na cholere bral sie za inne walki... No a co do Goloty,to kazdy wie kiedy powinien zakonczyc swoja kariere:) Zgłoś naruszenie
pontiac05 (2013-02-22 22:30:34)
Gołota chocby po dragach... ale nie dziwota po tylu wstrzasach mozgu tez bym tak mial ;) Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)