Facet kompletny

Chcesz, aby dziewczyny zwracały na Ciebie uwagę? Bądź jak wytrenowany Mickiewicz, który i napisać sonet potrafi i sztangę wycisnąć. Efekt brania murowany.

Ekipa z New Jersey

Odpowiednim przykładem zdrowego ciała, w którym śmiga zdrowy duch jest Vinny z serialu „Ekipa z New Jersey”. Poza wytrenowaną muskulaturą, zaprezentował się światu również z innej strony. Razem z Samanthą Rose napisał książkę pt. „Control The Crazy: My Plan To Stop Stressing, Avoid Drama, and Maintain Inner Cool” (co w wolnym tłumaczeniu znaczy: „Opanuj Wariata: Mój Plan Aby Przestać Się Stresować, Uniknąć Dramatu, i Pozostać Wewnętrznie Wyluzowanym”). Czytałeś? Jeżeli masz dziś za sobą obowiązkową lekturę CKM , to czas ruszyć na trening.

Trenuj nogi człowieku, bo zgrabne nogi faceta, wbrew pozorom działają na wyobraźnie dziewczyn, zwłaszcza w kontekście romantycznych spacerów po plaży latem. Na trening masz więc sporo czasu.

Sposób wykonania: Stajemy prosto, jedną nogę stawiamy z przodu, a druga pozostaje z tyłu. Ruch wykonujemy, uginając obie nogi w kolanie do momentu, aż uzyskamy w nich kąt prosty. Następnie powracamy do pozycji wyjściowej i ponawiamy ruch - rozpoczynając drugą nogą. Pamiętajmy o tym, aby kolano nogi wykrocznej (tej z przodu) nie wychodziło przed linie stopy.

vinnyARTcw1.jpg

Zobacz swoich bohaterów z "Ekipy z New Jersey" na antenie MTV - kolejne odcinki 6.
sezonu w każdą niedzielę o godz. 22:00


Dodał(a): CKM.PL Środa 14.11.2012