Ekstremalne pompki

Pompki czyli uginanie i prostowanie ramion w podporze przodem to jedno z najlepszych ćwiczeń na rozbudowę klatki piersiowej i tricepsa. Myślisz, że to łatwe?
pompki
Nasze konto na twitterze

Robili je wszyscy. Czy to w ramach rozgrzewki przed treningiem czy w ramach kary. Dymał każdy. Czasami na pięściach, czasami te standardowe. No właśnie, ile rodzajów pompek znasz? Klasyczne, na poręczach i diamentowe? Mało. Pompek jest wiele odmian. Każda z nich sprawia, że oprócz największych pracują też mniejsze partie mięśniowe.

belka_zobacz-galerie.jpg

Znaleźliśmy ekstremalny zestaw dla prawdziwych kozaków. Jeśli zrobisz po 20 powtórzeń każdego rodzaju możesz śmiało strzelić z radości zimnego dużego browara. No dobra dwa. Jedno to za mało. Człowiek nie wielbłąd.

Każda z pompek jest inna, równie wyczerpująca. Aby zacząć je robić musisz uprzednio solidnie się rozgrzać - to jest warunek konieczny! Do dzieła...

Nam nie wyszło ...
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Wtorek 12.11.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Nestor (2013-12-05 11:42:26)
Nooo musze powiedzieć, że choć dużo trenuję, pierwszy raz widziałem niektóre z tych rodzajów pompek i są naprawdę trudne do ogarnięcia..brawo dla kolesia na filmiku..zabieram się za treningi ;-) Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)