Diablo chce walczyć z Kliczką

Nasz jedyny zawodowy bokserski mistrz świata Krzysztof „ Diablo” Włodarczyk chce walczyć ze starszym z dzielących i rządzących w wadze ciężkiej braci Kliczko Witalijem.

Krzysztof Włodarczyk
Diablo twierdzi, że w tym pojedynku nie byłby bez szans i zaprezentowałby się o wiele lepiej niż Tomasz Adamek, który w starciu z Ukraińcem nie istniał przegrywając przed czasem w dziesiątej rundzie. Mistrz świata federacji WBC kategorii junior ciężkiej nie wyklucza całkowitego przejścia do wagi wyżej, wszystko miałoby zależeć od przebiegu walki z Ukraińcem.

Chęć walki z Ukraińcem podyktowana jest niemożnością znalezienia odpowiednich rywali. Ostatnim miał być Francuz Jean Marc Mormeck jednak z powodu jego kontuzji do walki nie doszło. Walka z Witalijem to także a może przede wszystkim wielkie pieniądze. Aby do walki doszło Włodarczyk musiałby zrzec się posiadanego przez siebie mistrzowskiego pasa.

Inną równie ważną kwestią jest fakt, czy poważnie myślący o zakończeniu kariery ukraiński pięściarz w ogóle chciałby takiego starcia?
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Czwartek 07.03.2013