Czeczen i Michał M. walczący w MMA zatrzymani przez CBŚ

Michał M. znany zawodnik MMA walczący w federacji KSW jest jedną z 20 zatrzymanych przez CBŚ osób w trzech województwach. Szeroko zakrojona akcja miała miejsce we wtorek.
michal-m-zatrzymany.jpg

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zsynchronizowali swoje działania w trzech województwach, m.in. w zachodniopomorskim, i we wtorek zatrzymali 20 osób w związku z nielegalnymi działaniami. Jakimi? Tego rzecznicy Policji nie podają i nie podrzucają żadnych szczegółów. Poza tym, że wśród aresztowanych jest bardzo znany w Polsce fighter ze Szczecina.

Michał M. jest gwiazdą MMA i byłym mistrzem wagi średniej Federacji KSW. Jego zatrzymanie potwierdziła komisarz Agnieszka Hamelusz z Centralnego Biura Śledczego Policji.

- Więcej informacji będziemy mogli podać po przeprowadzeniu przesłuchań - takie oświadczenie od prokurator Magdaleny Mazur-Prus z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu uzyskał serwis gs24.pl, który jako pierwszy informował o tych wydarzeniach. 

Dodaje również, że zatrzymano także prawdopodobnie obywatela Czeczenii, który rzekomo mógł na terenie województwa zachodniopomorskiego „prowadzić lewe interesy”.

Portal dodaje, że policja dysponuje nagraniami z części przeprowadzonych działań, więc być może niedługo zobaczymy starcie Policji z fighterem. Bez konieczności wykupienia pay-per-view.

Dodał(a): Tadek Woźniak Środa 14.12.2016