Columbia otwiera pierwszy monobrandowy sklep w polsce

Columbia Sportswear to wśród entuzjastów outdooru kultowa już marka tworząca innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt. Sklep otwarto na tętniących życiem zakopiańskich Krupówkach.

small thumbnail__F2A2973.jpg

W liczącym 214 m² sklepie znajdziecie najszerszy asortyment Columbii w Polsce. Kupicie tu najlepsze produkty marki: od innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących najnowsze technologie po kolekcje inspirowane stylem outdoor, czerpiące z bogatej historii Columbii.

Nowy sklep Columbia Sportswear na Krupówkach

Oferta obejmuje najwyższej jakości odzież, obuwie i akcesoria chroniące przed nagłymi zmianami temperatur i pozwalające dłużej cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Produkty Columbia Sportswear zapewniają komfort w każdych warunkach: ciepło i ochronę przed deszczem i śniegiem w mokre i chłodne dni oraz przyjemny chłód w środku lata.

thumbnail__F2A2938.jpg

„Otwarcie pierwszego monobrandowego sklepu w Polsce to kolejny kamień milowy dla Columbii. Zakopane jest ośrodkiem cenionym przez wielbicieli górskich wędrówek i sportów zimowych. Cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować nasze innowacyjne produkty aktywnym konsumentom i gościom odwiedzającym miasto” – powiedział Matthieu Schegg, Vice President and General Manager, EMEA, Columbia.

thumbnail__F2A3026.jpg

W poniedziałek 16 grudnia 2019r. odbyła się uroczystość przecięcia wstęgi. Gościem specjalnym wydarzenia był ambasador marki w Polsce, wybitny biegacz górski i zwycięzca zeszłorocznego TDS, Marcin Świerc.

thumbnail__F2A3054.jpg

thumbnail__F2A3075.jpg

Sklep Columbia w Zakopanem znajdziecie przy ulicy Krupówki 37.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 19.12.2019