Brazylia - Chorwacja, znamy zwycięzcę

Wiemy, kto wygra mecz otwarcia brazylijskiego mundialu. Z pomocą przyszedł nam 25 letni ... żółw, który wskazał zwycięską drużynę
flaga brazylii na pośladkuPodczas poprzedniego mundialu wyniki typowała ośmiornica imieniem Paul. W każdym z ośmiu meczów, które typował prawidłowo wskazał zwycięzcę. Z miejsca stał się celebrytą. Rozpisywały się o nim nie tylko serwisy plotkarskie, ale i te fachowe specjalizujące się w tematyce futbolu. W jego ślady postanowił pójść 25- letni … żółw imieniem… Wielka głowa.

Żółw ma już za sobą debiut. „Poproszono” go by wskazał zwycięzcę meczu otwarcia Brazylia - Chorwacja. W tym celu nad wodą umieszczono mu trzy ryby. Jedną nad flagą Brazylii, drugą Chorwacji, trzecią po środku.

Wielka głowa wybierając zdrowe jedzenie jednocześnie wskazywała na zwycięzcę. Początkowo żółw krążył wokół remisu, po czym wszamał jednak rybkę znad flagi Brazylii...


BITWA

Brazylia Chorwacja

Głosów: 684
Więcej bitew

Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.

Dodał(a): Johny B. Czwartek 12.06.2014