Bilety i jędrna pupa darmo

Po sieci krąży filmik, na którym pasażerowie moskiewskiego metra mogą za darmo otrzymać bilet na przejazd, pod warunkiem, że zrobią 30 przysiadów. Popieramy akcję, bo nie od wczoraj wiadomo, że przysiady świetnie rzeźbią kobiece pupy oraz pośladki!
squat.jpg
Nie był to jednak główny zamysł inicjatorów akcji. Za dość nietypową akcją stoi Rosyjski Komitet Olimpijski, który próbuje zaktywizować obywateli, by ruszyli swoje tyłki. Dosłownie. Spot obrazuje realizację przykładowego pomysłu, które zgłaszać można w ramach konkursu „Olimpijska zmiana”. Założenie jest takie, by w krajobraz miejski wpasować urządzenia, maszyny, sprzęty, które sprowokują Rosjan do wysiłku fizycznego.

Pomysły zgłasza się na stronie olympicchange.ru po czym trzeba zmobilizować swoich znajomych z serwisów społecznościowych, by dali projektowi łącznie minimum 100 `lajków`. Wtedy koncept trafia do finału, w którym jury wyłoni zwycięzcę. Oprócz szkicu wykonanego na szablonach dostarczonych przez organizatora, trzeba dołączyć opis całego przedsięwzięcia.

Do wygrania jest wyjazd na otwarcie XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. W skład pakietu wchodzi bilet lotniczy z Moskwy do Soczi i z powrotem, wejściówka na ceremonię otwarcia igrzysk, nocleg oraz wycieczka po parku olimpijskim.

I gdy już wszyscy ostrzyli sobie zęby na darmowe bilety, my zaczęliśmy kombinować po swojemu... a może by tak zorganizować akcję ujędrniania pośladków?! Chętnie zasponsorujemy bezpłatne przejazdy paniom, które będą regularnie pracować nad swoimi pupami i oczywiście pozwolą udokumentować swoje postępy!
Dodał(a): carlo Środa 13.11.2013