Beckham ma nowe mieszkanie. Kosztowało 100 mln złotych

„Zostań w domu” ma zupełnie inne znaczenie, jeśli jesteś Davidem Beckhamem i właśnie kupiłeś sobie apartament za równowartość 100 mln złotych.

Nowy nabytek piłkarza i jego sławnej żony to luksusowy penthouse w Miami ulokowany na terenie kompleksu One Thousand Museum, zaprojektowanego przez nieżyjącą już Zahę Hadid, słynną brytyjską architektkę. W budynku oprócz prywatnych mieszkań znajduje się basen, spa, salon piękności oraz specjalna strefa do opalania. Z kolei na dachu ulokowano lądowisko dla helikopterów.  

CZYTAJ TAKŻE: SZCZĘSNY ZRZEKŁ SIĘ FORTUNY. SOLIDARNY GEST RONALDO

Budynek, w którym Beckhamowie uwili swoje nowe gniazdko, liczy 62 pietra. Łącznie znajdują się w nim 84 mieszkania. Uwagę zwraca dwupiętrowy penthouse oraz dziesięć lokali zajmujących całe piętra. Wśród tego festiwalu luksusu gwiazdorska para zdecydowała się na apartament z pięcioma sypialniami, siedmioma łazienkami i spektakularnym widokiem na ocean.W związku z tym, że architektka, która stoi za tą realizacją, była znana jako specjalistka od miękkich krzywizn, wszelkie wspólne przestrzenie zdumiewają efektownymi zagięciami oddzielających się płaszczyzn.

Ceny mieszkań w budynku rozpoczynały się od 6 mln dolarów. Górną granicą było 25 mln dolarów, czyli ok. 100 mln złotych. I jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskiej prasy, to właśnie tyle zapłacili Beckhamowie. 

Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Środa 01.04.2020