Bardzo seksowny łomot

Który facet nie marzy o zapasach z mega seksowną i cycatą modelką? Chyba takich nie ma. Istnieje jednak jedno miejsce, w którym można spełnić owo skryte pragnienie.
wrestling sexy.jpg

Tym miejscem jest Models Wrestling Management – niewielka sakla bokserska, mieszczącą się w samym centrum Londynu, do której mężczyźni mogą przyjść i, oczywiście za odpowiednią opłatą, stanąć twarzą w twarz na zapaśniczej macie z seksowną i skąpo ubraną modelko-wrestkerką.Nie dajcie się jednak zwieść urokowi i seksapilowi tych zapaśniczek, bowiem za tymi słodkimi buźkami i niepozornymi, kształtnymi ciałami kryje się prawdziwa siła, której, nawet silni i dość umięśnieni faceci, mają problem sprostać.Ale właśnie taka jest idea, która stoi za tym miejscem. Głównie przychodzą tam (a raczej masowo walą drzwiami i oknami) poważni faceci, którzy na co dzień chodzą w przyciasnych garniturach i z kamienną miną zarządzają tysiącami podwładnych, właśnie po to, by z kolei samemu dać się zdominować i przygwoździć do maty skąpo odzianej ślicznotce – by po prostu zredukować napięcie i stres związane z ich codzienną pracą.Oczywiście same sesje treningowe nie mają nic wspólnego z seksem – chodzi wyłącznie o tę dominację kobiety nad bezsilnym facetem. Niejednego to przecież kręci.

Zwłaszcza że do wyboru jest kilka rodzajów seksownego wrestlingu. Począwszy od najzwyklejszej walki jeden na jednego, przez bondage, w którym gorąca zapaśniczka ma kontrolę nad klientem, a na fantazyjnych zapasach, w których modelko-wrestlerki przebierają się za wybraną przez klienta postać np. Wonder Woman.

I co, nabraliście ochoty na taki seksowny łomot? 

Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 28.04.2016