Andrzej Wawrzyk znokautowany

Z całą pewnością nie tak wyobrażał sobie wyprawę do Rosji Andrzej Wawrzyk, który chciał odebrać Aleksandrowi Povietkinowi pas mistrza świata wagi ciężkiej
Andrzej Wawrzyk


Sen Polaka o mistrzostwie świata skończył się już w trzeciej rundzie, kiedy to sędzia ringowy zdecydował się przerwać walkę oszczędzając pięściarza z Krakowa przed ciężkim nokautem. Do momentu przerwania walki Wawrzyk dwukrotnie zapoznawał się z matą ringu. Nie potrafił w żaden sposób zagrozić pięściarzowi z Rosji. „Sasza’ robił z nim co chciał - bawił się naszym rywalem - któremu zabrakło argumentów. Celne ciosy Polaka można było policzyć na palcach jednej ręki.

Ta walka pokazała ile wart był rekord 27 zwycięstw Polaka. Obijanie Węgrów, Czechów i Marcina Najmana pokazało gdzie w bokserskiej hierarchii wagi ciężkiej jest Andrzej Wawrzyk.


Andrzej Wawrzyk VS Alexander Powietkin (2013... przez cumka

Podczas innej gali Krzysztof Zimnoch – ten sam, któremu Szpilka chciał robić dziecko pokonał byłego mistrza świata Olivera McCalla. Po walce potwierdził, że marzy o walce z Arturem. Ba! Jego menadżer podał już nawet miejsce i datę tego jakże frapującego pojedynku. Do walki Zimnoch - Szpilka miałoby dojść w listopadzie na Torwarze. Wcześniej Zimnocha przetestować miałby… Evander Holyfield! 
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Poniedziałek 20.05.2013