12. dzień mundialu

Dzisiaj przed nami aż cztery spotkania. Na zielonej murawie odbędą się spotkania grupy A i B. Niezwykle ciekawie zapowiada się starcie Chorwacji z Meksykiem. Przegrani pakują walizki. W grupie B nie wiemy tylko, kto zajmie pierwsze miejsce, o które bezpośrednio zagrają Holendrzy z Chilijczykami
Neymar mundialPierwsi na boisko wybiegną przedstawiciele grupy B. Równo o 18 rozpoczną się dwa spotkania. W meczu „ na szczycie” Holendrzy zmierzą się z Chilijczykami. Zwycięzca wygrywa grupę i trafia na drugą drużynę z grupy A.

BITWA

Holandia Chile

Głosów: 570
Więcej bitew


W meczu o honor Australia zmierzy się z pogrążoną w wielkim smutku Hiszpanią. My Polacy dobrze znamy smak tych meczów więc obu drużynom serdecznie współczujemy. Liczymy, że na koniec udziału obie ekipy dadzą kapitalne widowisko!

BITWA

Australia Hiszpania

Głosów: 539
Więcej bitew


O 22 swoje zmagania rozpoczną drużyny z grupy A. W szlagierze  zagrają ze sobą Chorwacja z Meksykiem. To mecz o wyjście z grupy. Przegrany opada. Szkoda, bo oba teamy grają tak rewelacyjną piłkę, że moglibyśmy ich oglądać bez końca. Cóż, futbol bywa okrutny.

BITWA

Chorwacja Meksyk

Głosów: 536
Więcej bitew


W drugim spotkaniu tej grupy swoje ostatnie spotkanie na mundialu zagra Kamerun. No i dozna zapewne trzeciej porażki z rzędu. Rywalem nieposkromionych lwów będą bowiem gospodarze turnieju Brazylijczycy …

BITWA

Kamerun Brazylia

Głosów: 545
Więcej bitew


Dodał(a): Johny B. Poniedziałek 23.06.2014