7 tajemnic Różala

Pojechaliśmy do domu Marcina „Różala” Różalskiego, zawodowego wojownika, międzynarodowego mistrza KSW!

DSC04362.JPG


1. Co trenował Różal?
„Zacząłem od karate, na które początkowo chodziłem w tajemnicy przed rodzicami; dowiedzieli się dopiero po jakimś czasie, ale nie robili mi z tego powodu problemów. Później moją główną miłością stał się kick-boxing”.

2. Czy podczas bójek w życiu realnym liczą się zasady honorowe?

„Z jednej strony, gdy były jakieś awantury, nie zawsze kończyło się wyłącznie na użyciu pięści i nóg – często w ruch szły jakieś »gadżety«. Z drugiej: kiedyś ludzie byli bardziej charakterni. Podskoczyłeś komuś i dostałeś w mordę? OK, brałeś to na klatę, zamiast gnać z płaczem na policję”.

3. Jak dzisiejszy satanista wspomina czasy, gdy był ministrantem?

„Dzięki temu jako dzieciak mogłem popatrzeć na księży, zobaczyć ich zakłamanie i to, jak wielu z nich od rana chodzi w stanie wskazującym. Sam spróbowałem wina mszalnego i obdarowałem kilku młodych komżami”.

4. Dlaczego nie zrobił wielkiej kariery w federacji K-1?
„Po części dlatego, że wokół mnie było pełno idiotów, którzy udzielali złych porad. Ale chodziło też o tatuaże, których miałem coraz więcej. Tajemnicą poliszynela jest, że K-1 kontroluje japońska mafia. A członkowie yakuzy, choć sami wytatuowani, nie za bardzo lubią, aby na ringu pojawiali się zawodnicy z tak ozdobionymi ciałami, bo w tym kraju tatuaże kojarzą się z przestępczością właśnie. Pamiętam, że przed startami w K-1 musiałem dostarczać zdjęcia i opisy każdej swojej „dziary”. Niechętnie patrzono zwłaszcza na motywy satanistyczne i okultystyczne”.5. Jaką dietę stosuje Marcin?
„Od jakiegoś czasu korzystam z odpowiedniej diety „pudełkowej”, bo to naprawdę wygodna sprawa. Stopniowo przechodzę na wegetarianizm. W ogóle nie jem mięsa ssaków i ptaków, tylko czasami sięgam po ryby. Ale niedługo zamierzam unikać również ich – jeśli dietę wegetariańską zbilansować we właściwy sposób, może z powodzeniem służyć nawet wyczynowym sportowcom. No i do tego rośliny, jeśli odpowiednio je przyrządzić, doprawić, mogą być naprawdę smaczne, o czym przekonałem się stosunkowo niedawno”.

6. Jakie są poglądy polityczne Różala?
„Jestem polskim patriotą, którego poglądy są, nazwijmy to, po środku, ale z dużym ukierunkowaniem na stronę prawą. Aczkolwiek uważam, że wszystko jest kwestią rozumu i racjonalnego myślenia. A w dzisiejszych czasach niestety tego ludziom brakuje”.

7. Jaka jest ulubiona książka mistrza sportów walki?

„Nie czytam książek, bo niestety, ale bardzo szybko męczą mi się oczy. Do tego jestem typowym słuchowcem i mój mózg nigdy dobrze nie przyswajał treści pisanych. Jeśli czegoś słucham, zapamiętuję to w mig”.

To tylko materiał bonusowy. Przeczytaj mocny artykuł i zobacz więcej hardkorowych zdjęć z prywatnego domu „Różala” w czerwconym numerze CKM – już w kioskach! 

CKM_06_18-online.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): Michał Jośko/ fot. CKM Piątek 01.06.2018