61 letni koks - J.K. Simmons

Sam Arnold Schwarzenegger komplementował jego tricepsy. Z kolei trener takich gwiazd jak The Rock, Jamie Foxx, Sylvester Stallone mówiąc, że przez intensywność na ich wspólnych treningach, zapomina, iż Simmons ma 61 lat.


Przygotowanie do roli w Hollywood to nie tylko doklejenie wąsów, pofarbowanie włosów, nauczenie się dwóch sentencji po mandaryńsku czy jednorazowa wizyta w hospicjum. Niektórzy aktorzy wywracają swoje życie do góry nogami, by sprostać wymaganiom narzuconym przez reżyserów. Ale niektórzy robią to wyłącznie dla zabawy. Tak jak ten 61-latek, który raczej nie będzie miał okazji zaprezentowania swojej sylwetki na dużym ekranie.

Ale być może J.K. Simmons nie chce wyglądać jak pokręcony starością leciwy pan przy Benie Afflecku (Batman) i Henrym Carvillu (Superman). Wszyscy trzej panowie wystąpią w filmie „The Justice League Part One”, czyli w „Lidze Sprawiedliwych”, który premierę będzie miał 16 listopada 2017 roku. Foty ekstremalnie „wyciętego” Simmonsa wypłynęły już miesiąc temu, a trenuje ostro, bo właśnie zaczynają się zdjęcia do filmu opartego na przygodach postaci z DC Comics.

Jednak przypadek Simmonsa jest dość ciekawy, bo będzie tam grał rolę komisarza Jamesa Gordona, który jest sprzymierzeńcem i poniekąd pomocnikiem Batmana. Może więc, by nie mieć kompleksów, stojąc przy Benie Afflecku, drugoplanowy aktor postanowił przypakować i trochę się tym odmłodzić.Pomaga mu w tym były Marines, aktor oraz trener gwiazd Aaron Williamson. W swojej bujnej karierze przygotowywał do ról m.in. takie tuzy jak: The Rock, Jamie Foxx, Sylvester Stallone czy Zac Efron. Eks żołnierz chwali swojego podopiecznego, mówiąc, że przez intensywność na ich wspólnych treningach, zapomina, iż Simmons ma 61 lat.

Aktor już do swojej życiowej roli (drugoplanowej) w „Whiplash” był świetnie przygotowany fizycznie, a sam Arnold Schwarzenegger komplementował jego tricepsy. Za swoją grę w tym obrazie otrzymał m.in. Oscara, Złoty Glob oraz nagrody BAFTA czy Critic`s Choice. Za swoją metamorfozę w niejednej siłowni otrzymuje +10 do szacunku i darmowego shake`a białkowego.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 09.06.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)