28-latek napadł na 82-letnią kulturystkę. Złamała na nim stół

Włamywacz naprawdę nie mógł trafić gorzej. Nie dość, że nie udały mu się łowy, to jeszcze dostał solidny łomot .
82.JPG

82-letnia kobieta wydawała się być łatwą ofiarą dla 28-letniego drobnego złodziejaszka, który zapukał do jej drzwi i poprosił o wezwanie pogotowia. Staruszka niejedno w życiu widziała i zamiast po ambulans zadzwoniła na policję.

Życiowe doświadczenie i kobieca intuicja słusznie podpowiedziały jej, że zaraz stanie się coś złego. Widząc opór kobiety, mężczyzna wyważył drzwi i wszedł do środka mieszkania. Jednak po chwili zrozumiał, że wybrał naprawdę niewłaściwy dom.

Okazuje się bowiem, że mieszkanka domostwa – choć wiekowa – to utytuowana kulturystka. Przestępca oberwał pierwszą rzeczą, którą kobieta miała pod ręką. A że był to stół, to ciężko wyobrazić sobie zaskoczenie włamywacza. Siła uderzenia była tak duża, że mebel złamał się na pół.

Dalszy rozwój wypadków przypomina trochę „Kevina samego w domu”. Kiedy ogłuszony mężczyzna leżał na podłodze, dziarska staruszka wylała mu na twarz szampon do włosów i zaczęła okładać go miotłą.Obrażenia doznane w starciu z 82-letnią kulturystką okazały się na tyle dotkliwe, że włamywacz zamiast do aresztu trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. ZOBACZ TAKŻE: WŁAMANIE NA ŚNIADANIE. ZŁODZIEJ PLĄDROWAŁ LODÓWKI

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Wtorek 26.11.2019