Trafione prezenty

Jeżeli nie chcesz tego roku dostać kolejnego krawata, skarpetek, swetra albo płyty z największymi przebojami George'a Michael'a, musisz już teraz zasugerować bliskim, z czego cieszyłbyś się najbardziej!

mikolaj.jpgOto krótka ale treściwa lista prezentów na kieszeń każdego Mikołaja, która sprawi, że ty jako obdarowany, nie będziesz musiał wymuszać u siebie grzecznościowego uśmiechu, a micha będzie ci się śmiać sama z siebie!

PREZENT EKSKLUZYWNY
ballART.jpgJak na prawdziwego faceta przystało, zadowolenie zapewni Ci Ballantine’s Christmas Reserve znalezione w pod choinką bądź w skarpecie. Odświętny łyskacz charakteryzuje się doskonale zbalansowanym smakiem. Wyczuwalne nuty słodkich pomarańczy, imbiru i korzenia lukrecji przywołują świąteczny nastrój.

Twój Mikołaj może nabyć ją za około 99,99 zł. za 0,7l i nie musi nawet jej pakować, bo nabywa ją już w świątecznym białym pudełku z wytłoczonymi płatkami śniegu.

toast.jpg

PREZENT BAWEŁNIANY

W naszej zabawie na Fan Page’u CKM zebraliśmy trzydzieści Waszych najlepszych toastów imprezowych i tak powstał tshirt „Toastówka”. Idąc w nim na imprezę możecie być pewni, że zakładając go będziecie w centrum zabawy. UWAGA: Nie chroni przed kacem! Ale to must have każdej imprezy! Mikołaj spokojnie może położyć ją pod łóżkiem na znak imprezy do upadłego. Niech święty zerknie tutaj po prezenty!
PREZENT WYTRAWNY
creek.jpg

Ta butelka lekko słodkiego znanego australijskiego wina Jacob's Creek może być doskonałym prezentem przyniesionym przez pomocnicę Mikołaja, której bardzo zależy na wspólnej konsumpcji trunku w odświętnym nastroju romantycznym


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 26.11.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)