Bezdomny milionerem!

Wydał ostatnie pieniądze na los i wygrał 630 milionów forintów! Jedną z najwyższych sum w historii naddunajskiego kraju!
stary milioner
O wielkim szczęściu może mówić 55-letni Węgier Laszlo Andraschek, który w oczekiwaniu na pociąg, którym miał jechać do Budapesztu na alkoholowy odwyk stał się milionerem!

Facet za ostatnie drobniaki postanowił kupić los na loterię po czym wytypował sześć cyfr. Z roztargnienia ... o jedną za mało. Kobieta obsługującą loterię zauważyła błąd i kazała skreślić brakującą liczbę. Ten od niechcenia burknął jej by skreśliła 24. Jak się okazało była to liczba na wagę milionów!

Jak łatwo się domyślić życie Węgra zmieniło się nie do poznania. Spłacił długi, kupił dzieciom po mieszkaniu a sam wyszedł z nałogu. Nie zapomniał o kolegach z ulicy. Założył fundację, która wspomaga osoby uzależnione a także kobiety skrzywdzone przez byłych partnerów.

Sytuacja miała miejsce we wrześniu minionego roku. Na jaw wyszła teraz, kiedy były już bezdomny wpłacił dużą kwotę na konto jednego ze schronisk.


Dodał(a): Johny B. Poniedziałek 17.02.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Curiosidade (2014-02-18 13:33:47)
Najbiedniejsi mają największe serca! Zgłoś naruszenie
reyden (2014-02-17 20:53:43)
Miał farta :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)