Liga Mistrzyń WAGs

Niekwestionowanym zwycięzcą finału Ligi Mistrzów był Real Madryt. Jeśli jednak chodzi o piękne kobiety, to piłkarze Juventusu ze swoim gustem nie odstają zbytnio od królewskich. Zresztą sam zdecyduj, którzy mają seksowniejsze partnerki.

3 czerwca 2017 roku odbył się finał Ligi Mistrzów. Na murawie stanęli piłkarze Realu Madryt i Juventusu. Było to wielkie święto dla wszystkich fanów tego sportu, a kac będzie jeszcze długo męczył zwolenników królewskiej drużyny, która jako pierwsza w historii obroniła tytuł zdobyty rok wcześniej.

Czy piłkarze Realu Madryt są lepsi od Juventusu na wszystkich polach? Postanowiliśmy sprawdzić jak prezentują się partnerki sportowców z tych dwóch drużyn. Sam oceń, czy królewscy w doborze kobiet są tak samo dobrzy jak w strzelaniu goli. Ostrzegamy, że wybór nie będzie łatwy.

Zacznijmy od zwycięzców. Real Madryt zdeklasował rywala i wygrał mecz 4:1. Cristiano Ronaldo strzelił w 20 minucie pierwszą bramkę dla swojego zespołu. Piłkarz jest znany nie tylko ze swojej skuteczności i narcyzmu, ale również zamiłowania do pięknych kobiet, chociaż pojawiają się plotki o jego rzekomym homoseksualizmie. Jego aktualna dziewczyna Georgina Rodriguez bez wątpienia jest seksowna. A jak prezentuje się na tle partnerek kolegów z drużyny Portugalczyka? Sprawdź w galerii.

Juventus Turyn walczył dzielnie do ostatniej minuty. Widowiskowego i jedynego gola dla swojej drużyny strzelił Mario Mandżukić. Jednakże to jego koledzy mogą pochwalić się pięknymi kobietami czekającymi na nich w domu. Szczególnie zazdrościmy Daniemu Alvesowi.