Natacha Peyre: skandynawski skarb

Mieszanki krwi są zawsze najlepsze, a przeciwieństwa uwielbiają się przyciągać. Natacha Peyre a.k.a Elena Belle to pół-hiszpanka pół-szwedka. Nasza piękność jest dziś jedną z najpopularniejszych skandynawskich modelek.

„Kobieta wielu talentów”, tak można by określić Natachę. Śpiewa, gra i pozuje przed aparatem. W młodości należała do tych dziewczyn, o których mówi się „płaska” dlatego w wieku 17 lat zdecydowała się, by chirurg poprawił to czego los jej nie dał. Tak tak, dobrze wiecie o co chodzi.

Teraz historia z kategorii „obleśne”. Elena wyznała w jednym z wywiadów, że podczas figli z chłopakiem jeden z jej implantów eksplodował. Ups... dziewczyno miałaś wtedy 21 lat! Całe szczęście modelce nie przyszło do głowy, by po takim przykrym wypadku pomniejszać cokolwiek.



Dziś nasza piękna szwedka ma 31 lat, wygląda o wiele młodziej, a jej przymioty cieszą czytelników Playboya i widzów szwedzkiej telewizji, gdzie Natachę można było zobaczyć w programie Paradise Hotel . My cieszymy się, że modelka nie zapomina też o swoim koncie na Instagramie. W końcu ma tam 278 tysięcy fanów, a w tym tłumie jesteśmy i my.

Natacha spędza zdecydowaną część roku na Ibizie, gdzie zresztą przyszła na świat. Tu i ówdzie fotografuje się ze swoim chłopakiem, ale tych zdjęć wam oszczędzimy. Nam do szczęścia wystarczy sama Elena!




Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/officialelenabelle Czwartek 10.11.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)