Cynthia Chavez – piękna Miss Boliwii

Pewnie nigdy nie mieliście powodów, żeby wybrać się do Boliwii. My właściwie też nie, ale właśnie znaleźliśmy co najmniej jeden – olśniewająca Cynthia Chavez.

Boliwia to dość duży kraj, położony w Ameryce Południowej, który jako jeden z dwóch (obok Paragwaju) nie ma dostępu do morza. Naszym zdaniem to całkiem spory problem, zważywszy na to, że brak większych zbiorników wodnych równa się brak plaż. A wiecie co to oznacza? Że tak gorące laski jak Cynthia Chavez, są pozbawione swojego naturalnego środowiska bytowego!

A jeśli inne dziewczyny poza Cynthią są porównywalnie seksowne, to biedni Boliwijczycy muszą się nieźle nagimnastykować żeby zobaczyć na żywo choćby mały kawałek takiego boskiego ciała. Łączymy się z nimi w bólu. I choć internet to tylko namiastka prawdziwego widoku seksownej kobiety, to jednak musi on wystarczyć zarówno Boliwijczykom, jak i nam.

Na szczęście jest on jednak całkiem zasobnym źródłem fotek bardzo, bardzo seksownej Cynthii Chavez, którą właśnie teraz zamierzamy Wam przedstawić.Cynthia to młodziutka Miss Boliwii, która poza tym, że osiąga niesamowite sukcesy w swoim ojczystym kraju, to dodatkowo jeszcze w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej nieziemskie ciało pojawia się w wielu reklamach i magazynach. Oprócz tego, że dziewczyna jest piękna, jest także dobrze wykształcona – posiada tytuł licencjata socjologii na amerykańskim uniwersytecie Loyoli w Los Angeles.

Jeśli więc dotychczas nie mieliście powodów by udać się do Boliwii, to właśnie znaleźliśmy Wam co najmniej jeden – piękną Cynthię Chavez.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 30.06.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)