EURO składy

Poznaj piłkarzy, którzy w grupie A zmierzą się z naszymi biało-czerwonymi.

EURO 2012 Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Czechy:

Bramkarze: Petr Cech (Chelsea), Jan Lastuvka (Dnipro Dnipropietrowsk), Jaroslav Drobny (Hamburger SV)

Obrońcy: Frantisek Rajtoral (Pilzno), Roman Hubnik (Hertha Berlin), Tomas Sivok (Besiktas), Michal Kadlec (Bayer Leverkusen), Theodor Gebre Selassie (Liberec), David Limbersky (Pilzno), Marek Suchy (Spartak Moskwa)

Pomocnicy: Vladimir Darida (Pilzno), Tomas Rosicky (Arsenal), Jaroslav Plasil (Bordeaux), Jan Rezek (Anorthosis Famagusta), Daniel Kolar (Pilzno), Petr Jiracek (Wolfsburg), Milan Petrzela (Pilzno), Vaclav Pilar (Pilzno), Tomas Hubschman (Szachtar Donieck)

Napastnicy: Milan Baros (Galatasaray), David Lafata (Jablonec), Tomas Pekhart (Nurnberg), Tomas Necid (CSKA Moskwa)

Grecja:

Bramkarze: Konstantínos Chalkiás (PAÓK Saloniki), Aléxandros Tzórvas (US Città di Palermo, Włochy), Michális Sifákis (AS Áris Saloniki).

Obrońcy: Iossíf Cholévas (Olympiakós SFP Pireus), Stylianós Malezás (PAÓK Saloniki), Ioánnis Maniátis (Olympiakós SFP Pireus), Avraám Papadópoulos (Olympiakós SFP Pireus), Kyriákos Papadópoulos (FC Schalke 04, Niemcy), Sokrátis Papastathópoulos (SV Werder Bremen 1899, Niemcy), Geórgios Tzavélas (AS Monaco FC, Francja), Vassílios Torossídis (Olympiakós SFP Pireus).

Pomocnicy: Ioánnis Fetfatzídis (Olympiakós SFP Pireus), Konstantínos Fortoúnis (1.FC Kaiserslautern, Niemcy), Geórgios Fotákis (PAÓK Saloniki), Geórgios Karagoúnis (Panathinaïkós AÓ), Konstantínos Katsouránis (Panathinaïkós AÓ), Grigóris Mákos (AÉK Ateny), Sotírios Nínis (Panathinaïkós AÓ).

Napastnicy: Theofánis Gékas (Samsunspor Kulübü, Turcja), Nikólaos Liberópoulos (AÉK Ateny), Konstantínos Mítroglou (AÓ Atrómitos Peristeríou Ateny), Dimítrios Salpingídis (PAÓK Saloniki), Geórgios Samarás (Celtic FC, Szkocja)

Rosja:

Bramkarze: Igor Akinfiejew (CSKA Moskwa), Wiaczesław Małafiejew (Zenit Sankt Petersburg), Anton Szunin (Dynamo Moskwa)

Obrońcy: Aleksandr Aniukow (Zenit Sankt Petersburg), Aleksiej Berezucki (CSKA Moskwa), Sergiej Ignaszewicz (CSKA Moskwa), Roman Szaronow (Rubin Kazań), Władimir Granat (Dynamo Moskwa), Kirił Nababkin (CSKA Moskwa), Jurij Żirkow (Anżi Machaczkała), Dimitrij Kombarow (Spartak Moskwa)

Pomocnicy: Igor Denisow (Zenit Sankt Petersburg), Roman Szirokow (Zenit Sankt Petersburg), Konstantyn Zyrianow (Zenit Sankt Petersburg), Ałan Dżagojew (CSKA Moskwa), Igor Siemszow (Dynamo Moskwa), Denis Głuszakow (Lokomotiw Moscow), Marat Izmailov (Sporting)

Napastnicy: Andriej Arszawin, Aleksandr Kierżakow (obaj Zenit Sankt Petersburg), Aleksandr Kokorin (Dynamo Moskwa), Roman Pawluczenko (Lokomotiw Moskwa), Paweł Pogrebniak (Fulham Londyn)

Poznaj uczestników grupy B


Dodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 31.05.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dr Jones (2012-06-04 13:21:41)
Jak prawdziwy Rodak wspieram Swoich . Polacy na pewno wyjdą z grupy Zgłoś naruszenie
anelka (2012-05-31 17:21:56)
Na papierze, składy wyglądają silnie, ale patrząc na kluby kilku naszych zawodników nie ma się czego wstydzic, walka w grupie będzie zacięta. Mówi się, że gospodarzom pomagają ściany dlatego moim typem na wyjście z grupy są Polacy i Rosjanie ;) Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)